۱۴۰۰/۰۹/۰۱

اردوی جهادی میز خدمت بررسی مسائل و مشکلات روستای استاد

اردوی جهادی میز خدمت بررسی مسائل و مشکلات روستای استاد از توابع بخش مرکزی شهرستان در روز دوشنبه مورخ 1400/09/01 باحضور آقای ابوالسن نجفی فرماندار، دکتر آذری نماینده مردم شهرستان های قوچان و فاروج در مجلس شورای اسلامی، حجج اسلام والمسلمین نوروزی و حسن زاده ائمه جمعه شهرهای فاروج و تیتکانلو، سرهنگ شفیع آبادی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و سپاه شهرستان و تعدادی از مدیران دستگاه های اجرایی در محل حسینیه این روستا برگزار گردید.

در این میز خدمت که باحضور شوراهای اسلامی، معتمدین و اعضای هیئت اندیشه ورز روستا برگزار گردید؛ مسائل و مشکلات روستا یک به یک توسط اهالی مطرح و جهت حل مشکلات مطرح شده بحث، تبادل نظر و برنامه ریزی گردید.

کمبود زمین جهت ساخت و ساز اهالی، آنتن دهی اینترنت پرسرعت و مشکلات حوزه کشاورزی از مهم ترین مسائل مطرح شده در این میز خدمت بودند که بنا به تاکیدفرماندار شهرستان پس از آسیب شناسی جهت حل آن برنامه ریزی خواهد گردید. در این جلسه و طبق پیشنهاد دکتر آذری نماینده مردم شهرستان های قوچان و فاروج در مجلس شورای اسلامی سند توسعه روستای استاد جهت شناسایی و اولویت بندی نیازمندی های روستا؛ تدوین خواهد گردید.

در ادامه این گردهمایی ساختمان حوزه مقاومت بسیج روستا افتتاح گردیده و به بهره برداری رسید؛ همچنین مسئولین حاضر در جلسه در پایان از تعدادی از کارگاه های تولیدی بخش مرکزی بازدید نموده و طرح توسعه این کارگاه ها مورد بررسی واقع گردید.


​روابط عمومی فرمانداری فاروج

منبع : فرمانداری فاروج
تعداد بازدیدها : ۶۰۸
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی