۱۳۹۹/۰۶/۰۳
معاون استاندار:

ترویج رفتار شهیدان رجایی و باهنر ترویج الگوی برتر مدیریتی است ۹۹/۵/۱

 معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان شمالی گفت: یکی از اهداف مهم برگزاری هفته دولت، ترویج اخلاق مدیریتی شهیدان رجایی و باهنر و روش و سلوک راه شهیدان است.
به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل استانداری خراسان شمالی دکتر علی بیگ زاده در جلسه هماهنگی هفته بزرگداشت دولت اظهار داشت:هرچند عمر کاری شهیدان رجایی و باهنر اندک بود اما این دوران کوتاه منشا خیر و برکت و الگوی رفتاری برتر مدیریتی بود. وی با تاکید بر انعکاس خدمات دولت در هفته دولت ، تصریح کرد: طرح ها و پروژه های قابل افتتاح و پویا در این هفته به افتتاح برسد.
بیگ زاده در ادامه سخنان خود بر ایجاد نمایشگاه هفته دولت به صورت مجازی از سوی تمام دستگاه های اجرایی هم تاکید کرد و افزود:در این نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های دستگاه های اجرایی در معرض نمایش قرار گیرد.
وی خاطرنشان کرد : غبارروبی گلزار شهدا، تبلیغات محیطی، انجام تبلیغات رسانه ای،برگزاری نشست هایی با حضور استاندار، معاونان و فرمانداران در ارتباطات تصویری و رادیویی، مستندسازی، ساخت تیزر تبلیغاتی، پوشش خبری و تصویری از مراسم ها، برنامه ریزی برای ملاقات های مردمی، فعال شدن سامانه سامدو ارزیابی و رتبه بندی دستگاه های اجرایی از مهم ترین اقدامات در هفته دولت باشد.

منبع : اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدیدها : ۳۰۱
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی