۱۳۹۷/۰۴/۲۶
پدافند غیرعامل خراسان شمالی

رزمایش پدافند غیرعامل شرکت ملی پخش فراوردهای نفتی برگزار شد

رزمایش با هدف ارزیابی و شناسایی نقاط قوت و ضعف، بالا بردن ضریب ایمنی کارکنان در مقابله با شرایط اضطرار و همچنین افزایش همکاری و تعامل با اعضای کارگروه پدافند غیرعامل برگزار شد.

به گزارش اداره کل پدافند غیرعامل خراسان شمالی، رزمایشی با هدف ارزیابی و شناسایی نقاط قوت و ضعف، بالا بردن ضریب ایمنی کارکنان در مقابله با شرایط اضطرار و همچنین افزایش همکاری و تعامل با اعضای کارگروه پدافند غیرعامل مورخه دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷  برگزار شد.
مجتبی شکوری مدیرمنطقه شرکت ملی پخش فراوردهای نفتی گفت: رزمایش ایمنی و آتش نشانی باهدف ارتقاء آمادگی کارکنان در شرایط بحرانی در انبارنفت بجنورد برگزار شد

وی افزود: این رزمایش با هدف ارزیابی و شناسایی نقاط قوت و ضعف، بالا بردن ضریب ایمنی کارکنان در مقابله با شرایط اضطرار و همچنین افزایش همکاری و تعامل با اعضای کارگروه پدافند غیرعامل استان برگزار شد.
سیدمحمدجوادذبیحی رئیس بهداشت ایمنی و محیط زیست (HSE) این شرکت اظهار داشت: این رزمایش در سه قسمت و با هدف افزایش میزان آمادگی برای مقابله با وقایع احتمالی و حوادث، ازجمله زلزله و حریق فرضی درلاین بارگیری وسرقت تجهیزات درمجموعه انبارنفت، طراحی، برنامه ریزی و اجرا شد.
گفتنی است، این رزمایش با حضور وهمکاری اداره کل پدافند غیرعامل خراسان شمالی، ارگان های انتظامی و امنیتی، هلال احمر، آتش نشانی، اورژانس و سایر دستگاه های اجرایی استان برگزار شد.

منبع : پدافند غیر عامل استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدیدها : ۵۴
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اخبار استانداری
              
اخبار برگزیده