بازدید مدیر کل پدافند غیرعامل از شرکت آلومینا
بازدید مدیر کل پدافند غیرعامل از شرکت آلومینا
بازدید مدیر کل پدافند غیرعامل از شرکت آلومینا
طاهر رستمی مدیر کل پدافند غیرعامل به مناسبت هفته نکوداشت پدافند غیرعامل به همراه فرماندار شهرستان جاجرم و مدیر کل مدیریت بحران ضمن بازدید از شرکت آلومینا در جلسه کمیته پدافند شرکت آلومینا اقدامات، امکانات و برنامه های حوزه پدافند غیرعامل شرکت را بررسی و ارزیابی نمودند.
بازدید مدیر کل پدافند غیرعامل از شرکت آلومینا
 به گزارش روابط عمومی و روابط بین الملل استانداری خراسان شمالی طاهر رستمی مدیر کل پدافند غیرعامل به مناسبت هفته نکوداشت پدافند غیرعامل به همراه فرماندار شهرستان جاجرم و مدیر کل مدیریت بحران ضمن بازدید از شرکت آلومینا در جلسه کمیته پدافند شرکت آلومینا اقدامات، امکانات و برنامه های حوزه پدافند غیرعامل شرکت را بررسی و ارزیابی نمودند.
در این جلسه گزارش برنامه ها و اقدامات پدافند غیرعامل شرکت توسط مهندس تردال مدیر مجتمع و مهندس دانشمند دبیر کمیته پدافند شرکت ارائه گردید.
 رستمی مدیر کل پدافند غیرعامل اقدامات و برنامه های شرکت آلومینا در حوزه پدافند را شایسته تقدیر دانست و افزود: اگر نگاه پیشگیرانه و آمادگی قبل از بحران و تهدید در مجموعه ای حاکم باشد و اصول پدافند غیرعامل به درستی رعایت شود، ضمن ارتقا امنیت مجموعه، آسیب پذیری و خسارات کاهش می یابد و ارائه خدمات و تولید پایدار خواهد بود.
وی با اشاره به جنگ اقتصادی و تحریم های ظالمانه دشمنان انقلاب، ارتقا سطح تولید این شرکت، بهره وری بالا و کارهای جدید در واحد تحقیق و توسعه توسط متخصصان جوان این مجموعه را حرکت در راستای اقتصاد مقاومتی و شعار ما می توانیم عنوان نمودند و افزوند: بهترین پدافند اقتصادی در شرایط امروز رونق تولید، ایجاد اشتغال و بومی سازی محصولات وارداتی است.
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۱۶
منبع پدافند غیر عامل استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدید : ۱۱۳

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی