اقدامات مطلوب صنایع اسفراین در زمینه پدافند اقتصادی
اقدامات مطلوب صنایع اسفراین در زمینه پدافند اقتصادی
اقدامات مطلوب صنایع اسفراین در زمینه پدافند اقتصادی
دیرکل پدافند غیرعامل در جلسه شورای پدافند غیر عامل شهرستان اسفراین که در محل مجتمع صنعتی لوله گستر اسفراین و با حضور فرماندار شهرستان، اعضای شورای تامین و دستگاه‌های اجرایی برگزار گردید گفت: در شرایط تحریم های ظالمانه و جنگ اقتصادی تما عیار, صنایع اسفراین در بخش دولتی و خصوصی اقدامات مطلوبی در زمینه پدافند اقتصادی را رقم زدند. رستمی ضمن تبریک هفته پدافند غیرعامل به موضوع اهمیت پدافندغیرعامل در برنامه ریزی ها و افزایش سطح آمادگی، اطلاعات و دانش پدافند غیرعامل اشاره کرد.
مدیرکل پدافندغیرعامل:
اقدامات مطلوب صنایع اسفراین در زمینه پدافند اقتصادی
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی مدیرکل پدافند غیرعامل  در جلسه شورای پدافند غیر عامل شهرستان اسفراین که در محل مجتمع صنعتی لوله گستر اسفراین و با حضور فرماندار شهرستان، اعضای شورای تامین و دستگاه‌های اجرایی برگزار گردید گفت: در شرایط تحریم های ظالمانه و جنگ اقتصادی تما عیار, صنایع اسفراین در بخش دولتی و خصوصی اقدامات مطلوبی در زمینه پدافند اقتصادی را رقم زدند.
رستمی ضمن تبریک هفته پدافند غیرعامل به موضوع اهمیت پدافندغیرعامل در برنامه ریزی ها و افزایش سطح آمادگی، اطلاعات و دانش پدافند غیرعامل اشاره کرد.
وی افزود: پدافند غیرعامل بعنوان عاملی مهم در تهدیدات و شرایط بحرانی است که باعث می شود با پیشگیری و برنامه ریزی درست در شرایط نا امن و تهدیدات بهترین برنامه ریزی ها را جهت اقدامات آنی داشت تا شاهد خسارات کمتر، کاهش آسیب پذیری و تاب آوری بالا باشیم.
طاهر رستمی در ادامه با اشاره به شعار" پدافند غیرعامل، ایران پایدار" گفت: در پدافند غیرعامل همه نهادها، دستگاههای اجرایی و مردم درگیر مسئله و اقدامات پیشگیرانه می شوند و مدیران باید بعنوان مسئول کمیته اجرایی در دستگاه مربوطه اقدامات لازم را معمول نمایند.
دبیر شورای پدافند غیرعامل استان شورای پدافند اسفراین را از شهرستانها پیشرو در استان دانستند و افزودند:  زحمات رییس و اعضای شورای پدافند غیرعامل شهرستان شایسته تقدیر است.
کرامتی فرماندار و رییس شورای پدافند غیرعامل شهرستان نیز ضمن ارائه گزارش اقدامات در حوزه پدافند غیرعامل در شهرستان و آمادگی مطلوب ادارات تاکید نمود: کلیه دستگاهها باید با جدیت مباحث حوزه پدافند غیرعامل را پیگیری نموده تا در زمان تهدید و بحران آسیب پذیری کمتر شود و ارائه خدمت به مردم تسهیل گردد.
فرماندار اسفراین با اشاره به رزمایش موفق قطع برق سراسری در شهرستان از برنامه ریزی برای رزمایش های مختلف در آینده نزدیک خبر دادند.
در ادامه جلسه لوح تقدیری از جانب مدیرکل پدافند غیرعامل به جناب آقای مهندس زند مدیرعامل محترم شرکت لوله گستر به جهت اجرای مطلوب دستورالعمل ها و اقدامات حوزه پدافند غیرعامل اهداء گردید.
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۱۰
منبع پدافند غیر عامل استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدید : ۱۳

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی