برگزاری رزمایش مدیریت بحران صنعت آب و برق شمالشرق
برگزاری رزمایش مدیریت بحران صنعت آب و برق شمالشرق
برگزاری رزمایش مدیریت بحران صنعت آب و برق شمالشرق
برگزاری رزمایش مدیریت بحران صنعت آب و برق شمالشرق با حضور مدیرکل پدافند غیرعامل و سرپرست فرمانداری شیروان رزمایش مدیریت بحران صنعت آب و برق شمال شرق کشور با حضور مدیرکل پدافند غیرعامل, سرپرست فرمانداری شیروان, معاون مدیریت بحران و مدیران حوزه وزارت نیرو در استان و اعضای شورای مدیریت بحران شهرستان شیروان برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی  رزمایش مدیریت بحران صنعت آب و برق شمال شرق کشور با حضور مدیرکل پدافند غیرعامل, سرپرست فرمانداری شیروان, معاون مدیریت بحران و مدیران حوزه وزارت نیرو در استان و اعضای شورای مدیریت بحران شهرستان شیروان برگزار گردید.
گفتنی است مجموعه صنعت آب و برق استانهای خراسان رضوی, گلستان و سمنان نیز در این رزمایش حضور داشتند.
رستمی مدیرکل پدافند غیر عامل در این مانور ضمن تقدیر از اهتمام جهت برگزاری این رزمایش افزود: برگزاری این رزمایش ها باعث افزایش آمادگی و شناخت مقدورات و کمبودها می شود که باید از این فرصت برای افزایش آمادگی و امکانات و رفع نواقص و کمبودها استفاده بهینه شود.
وی با اشاره به انسجام شورای مدیریت بحران استان و مجموعه وزارت نیرو در بحرانهای سیل و زلزله گذشته افزود: انسجام و هماهنگی در زمان بحران باعث شده تا در استان علیرغم محدودیت ها و کمبودها اقدامات پیشگیرانه خوبی صورت پذیرد.
مدیرکل پدافند غیرعامل ضمن اشاره به در پیش بودن هفته پدافند غیرعامل گفت: کشور ما یکی از کشورهایی است که بلایای طبیعی زیادی دارد و در کنار آن همیشه مورد تهدید از سوی دشمنان انقلاب اسلامی بوده است لذا می طلبد با تمام توان و با هوشیاری و آمادگی بحرانهای طبیعی و تهدیدهای انسان ساز را مدیریت نماییم
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۱
منبع پدافند غیر عامل استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدید : ۷۵

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی